Vítáme Vás na našich stránkách


Cestovní agentura PETRA REISEN je provizním prodejcem zájezdů pro více než šest desítek cestovních kanceláří. Tyto cestovní kanceláře jsme pečlivě vybírali na základě řady kritérií, jako například specializace na určitou destinaci, typ produktu, délka působení na trhu nebo reference od dalších subjektů. Všechny vybrané cestovní kanceláře jsou samozřejmě povinně pojištěny podle zákona č. 159/1999 Sb. a máme s nimi uzavřeny řádné smlouvy o obchodní spolupráci.

Zákazníkům nabízíme široký výběr zájezdů do všech koutů světa. Nepreferujeme přitom žádnou z našich CK, vždy se snažíme nabídnout takový zájezd, který co nejlépe splňuje předstuvu klienta o jeho dovolené. Katalogy jsou u nás k dispozici zdarma a u všech nabízených zájezdů garantujeme stejné ceny jako pořádající cestovní kancelář. Odečítáme i veškeré slevy, které příslušná cestovní kancelář nabízí.

Nabízené zájezdy si můžete rezervovat a zakoupit prostřednictvím elektronické pošty na adrese petrareisen@seznam.cz . Rezervace je možná i telefonicky, zájezdy můžete zakoupit také osobně v naší provozovně ve Vsetíně. Samozřejmě upřednostňujeme osobní jednání, neboť tak Vás můžeme co nejlépe poznat a podle toho Vám nabídnout to pravé pro Vás.

Proč nakupovat prostřednictvím cestovní agentury PETRA REISEN


"BÁJEČNÁ DOVOLENÁ ZA SKVĚLÉ CENY"